YaraVita COPTRAC 500

YaraVita Coptrac 500 on leheväetis vase puudushaiguse ennetamiseks ja kõrvaldamiseks ning mis võrreldes tavapäraste kelaatväetistega sisaldab 5 korda rohkem vaske.

Vask on oluline teraviljade terade moodustumisel, kuid toetab ka taime fermentprotsesse, fotosünteesi ja ligniini (rakuseintes) tekkimist. Leheväetist on lihtne kasutada, see on hea voolavusega ja jaotub kiiresti ning ühtlaselt pritsis. On ohutu kultuuridele ning rahuldab taime toitainete vajaduse kriitilisel kasvuperioodil. Tõhus toime paljudele eri kultuuridele.

On hea segupartner ja seetõttu segatav paljude erinevate agrokemikaalidega, see vähendab töödeks kuluvat aega ja kulutusi. Vaba ligipääs Yara Tankmix andmebaasile veebi või mobiiltelefoni vahendusel aitab lihtsalt kontrollida, kas tooted sobivad omavahel paagisegusse või mitte.

Pakendi suurus: 5 L

Mahumass: 1,524 kg/l

Päritolumaa: Inglismaa

Soovitame kasutada järgmistel kultuuridel

Porgand

Porgand: 0,25-0,5 l/ha pritsitakse niipea, kui on tekkinud esimesed puudushaiguse tunnused ja taimed on vähemalt 15 cm suurused. Minimaalne veekulu 200 l/ha.

Teraviljad

Teraviljad: 0,25-0,5 l/ha kui teraviljal on 2-3 pärislehte (Zadok skaala, kasvufaas 12-32). Kui puudus on silmnähtav, korrata pritsimist 10-14 päeva pärast kulunormiga 0,25 l/ha (väga tugeval puudusel 0,5 l/ha). Minimaalne veekulu 200 l/ha.