Yara Megalab™ mullaproovid


Yara Megalab™ teenust pakuvad põllumeestele kõik neli Eestis esindavat edasimüüjat: Baltic Agro, Põllumeeste ühistu KEVILI, Scandagra ja Linas Agro Eesti. Nii jõuab mullaalüüsi teenus kõikide soovijateni-põllumeesteni. 

Yara Megalab™ mullaproovide kampaania – ära arva, vaid tea!

2023. aastal jätkab Yara viimast aastat Megalab™ TASUTA lehe- ja mullaproovide kampaaniaga.
Ära unusta kasutamata 2022-2023 hooaja kampaania tasuta mullanalüüse!
Kampaanias osalevad kõik YaraMila® ja YaraBela® ostud, mis on tehtud või tehakse perioodil 01.juuli 2022 - 15. juuli 2023.
Toome siinkohal välja ka mullaproovide kampaania tingimused, mis kehtivad kõikidele Yara toodete ostjatele. 2023 aasta Yara Megalab™ kampaania tingimused on kõikide Yara toodete edasimüüjate kaudu samad. 

Kampaania tingimused:

 Iga täiskoorma (24-25 tn) YaraBela® ostu kohta = 3 tasuta Megalab™ mulla baasanalüüsi (põhjalik mulla toiteelementide analüüs) Iga täiskoorma (24-25 tn) YaraMila® ostu kohta = 3 tasuta Megalab™ mulla ekstra analüüsi (lisaks mulla toiteelementide analüüsile lisandub mulla lõimis, boniteet, vee hoidmise ja läbilaskmise võime, soojenemise kiirus, elementide omavahelised suhted ja palju muud)

 

UUS! Mikrobioloogia ehk Solvita mullaanalüüs, mis sisaldab endas lisaks eelnevale veel mulla mikrobioloogilist analüüsi. Samuti seda, kui palju on mullas mineraliseeruvat lämmastikku ja mulla tervise indeksit.

Seda analüüsi Yara poolt tasuta pakkuma ei hakata, vaid baas analüüsile tuleb põllumehel lisaks maksta +15 EUR ja ekstra analüüsile lisaks +10 EUR analüüsi kohta.


Siinkohal veel kord meeldetuletuseks, et ka need Eestimaa põllumehed, kes pole ülal toodud perioodi jooksul Yara tooteid ostnud, saavad kõikide edasimüüjate kaudu samuti kasutada Yara Megalab™ labori teenuseid.
Nende põllumeeste jaoks kehtib järgnev hinnakiri:

Megalab hinnakiri

Kindlasti tasub uurida oma koostööpartneri käest, millal ja kus kohast nad plaanivad mullaanalüüsid teele panna, et võetud proovid õigeks ajaks õigesse kohta jõuaksid.

 

Soovime kõikidele Eestimaa põllumeestele head mullaproovide võtmise hooaega.

Tarkus tarviline vara!