Yara Megalab™ on turvaline veebipõhine süsteem, mis pakub põllumajandusanalüüside tõlgendamise ning biomeetriliste andmete teenust. Loodud 1990. aastal, töötab süsteem 365 päeva aastas, 24 tundi ööpäevas, saates väetamissoovitusi Yara klientidele üle kogu maailma. Megalab™ töötab täna partnerlaborite võrgustikuna, töödeldes infot, mis saabub üle kogu maailma. Euroopa, Põhja- ja Lõuna-Ameerika, Austraalia, Lõuna-Aafrika ja Kaug-Ida – kõik need piirkonnad saavad Megalab™ süsteemist infot.

Koostöös Yara toodete edasimüüjatega avaneb 2022. aastal põllumeestel võimalus kiiresti ja tõhusalt teha nii mulla kui ka taimelehtede analüüse.

Mullaproovide kampaania

Leheproovide kampaania

Kiirus ja täpsus

Kiired ja täpsed tulemused interneti või e-maili teel

Soovituslikud väetamisprogrammid

Soovituslikud väetamisprogrammid konkreetse kultuuri väetamiseks vastavalt kindlaksmääratud vajadusele

Täielik ülevaade

Täielik raport taimede toitainesisalduse kohta

Mullaanalüüsidel mitmeid uuendusi

Megalab_Soil_analyses

Mullaanalüüs on ideaalne abivahend, mis annab infot toitainete sisaldusest mullas, samuti teiste väetamist mõjutavate faktorite nagu mulla pH ja CEC ning lupjamisvajaduse kohta. Kui toitainete tase mullas on paigast väga ära, peab Yara soovituslikku väetamisprogrammi põllu tingimustele vastavaks kohandama, et mõnede toitainete liig ei saaks teiste toitainete omastamisel takistavaks teguriks. Taimede jõudsa arengu kindlustamiseks peab valitsema toitainete tasakaal.

Loe mullaproovide kohta veel

Täienda teadmisi leheanalüüsidega

Yara_Megalab_Leaf

Lehtede koeanalüüs on põllumehele hea ja kiire abivahend, mis annab tagasisidet kultuuri toitainesisalduse kohta konkreetsel ajahetkel ning aitab langetada otsust lisaväetamise aktuaalsuse kohta, et siis teha otsus puudusthaiguse ennetamise või ravimise vajalikkuse kohta.

Loe leheproovide kohta veel

540x300px_linas_agro_Logo-01.png