Yara CheckIT - kas Sinu põllul esineb puudushaigusi?

Yara CheckIT on põllumajanduslik mobiilirakendus, milles oleva fotopanga abil on võimalik kiiresti ja lihtsalt võimalikku toitainepuudust kindlaks teha.

Yara on valmis saanud uue ja värskema CheckIT rakenduse versiooniga. Esimesena pasitab silma uuenduskuuri läbinud välimus. Lisaks on nüüd võimalik luua või logida rakendusse oma YaraID kontoga, mis annab eelise lisada enda jaoks olulised kultuurid "Lemmikute" alla, et need igal ajal hõlpsalt lahti võtta. Täiendatud on ka piltide andmebaasi ja puuduste kirjeldusi. 

Lae rakendus alla TASUTAGet CheckIT on the App Store

Get CheckIt on Google play

CheckIt for ipad

 

Info CheckIT kohta


Kasutajad saavad teha valiku kõrge resolutsiooniga fotode seast, filtreerides neid sümptomite ja viimaste asukoha järgi taimel või määrates sümptomi võimaliku põhjuse. Kui arvatav puudushaigus tuvastatakse, annab rakendus täiendavat infot, kuidas see taime mõjutab, millistel muldade puhul on kalduvus antud puudushaiguse tekkeks ning millistes tigimustes puudus süveneb. CheckIT annab ka väetamissoovitused puudushaiguse ravimiseks, samuti pakub välja tooted, mille kasutamine järgmisel hooajal aitab puudushaigust vältida.

Rakendust on kasutuspiirkondadele vastavaks kohandatud, seda nii põllukultuuride kui kasutuskeele osas. CheckIT on hoolikalt kavandatud kasutamiseks just maapiirkondades, kus signaal on nõrk. See võimaldab põllumajandustootjal otse põllul ja probleemi juures puudushaigusi diagnoosida ning saada saagikust ja selle kvaliteeti tõstvaid soovitusi. Asukoha määramisel pakub CheckIT lähima Yara esindaja kontaktandmeid.