Yara Tankmix

Yara Tankmix™ on abiks paagisegude tegemisel, aidates otsustada, milliseid tooteid võib lähtuvalt nende füüsikalisest kokkusobivusest paagisegus kasutada. Tankmix™ on veebipõhine teenus, mis annab juhiseid YaraVita leheväetiste segamiseks omavahel ning paljude erinevate taimekaitsevahenditega. Andmebaas on saadaval nii veebiversiooni kui mobiilirakendusena TankmixIT.

Lae rakendus alla TASUTAGet TankmixIT on the App Store

Get CheckIt on Google play

TankmixIT for mobile

 

Lihtsam viis sobivuse kontrollimiseks

Teenus aitab põllumajandustootjal enne toodete pritsimist õigeid otsuseid langetada. Tegemist on struktureeritud andmebaasiga, mis sisaldab tuhandete erinevate katsete tulemusi kahe või enama tootega paagisegudest. Iga paagisegu test on läbi viidud meie tootearenduslaborites, kontrollitud tingimustes ning järgides BS EN ISO 9001:2000 juhiseid, iga katse tulemus on erapooletu ja annab paagisegu kohta ausa tagasiside. Kohe, kui segamiskatse on tehtud, täiendatakse uute andmetega ka meie veebipõhist andmebaasi.

Mobiilirakenduse TankmixIT kasutamine on väga lihtne. Minge lehele www.tankmix.com või laadige alla vastav mobiilirakendus. Peale seda lugege läbi ja kinnitage oma nõusolekut kasutajatingimustega ja valige enda asukohariik, et saaksite juurdepääsu tootevalikule. Siit edasi saate valida nii sobiva YaraVita® toote kui segupartneri. Seejärel kuvab rakendus või veebileht kõik valitud toodetega läbi viidud laboratoorsete katsete tulemused. Kui valitud tootekombinatsiooni kohta teave puudub, on võimalik vastavat katset tellida ja kui vajalikud komponendid on meie laboris olemas, võtab katse tegemine enamasti aega vaid mõned tunnid.

Juurdepääs TankMix teenusele on kõikidele tasuta kättesaadav, kui kasutada külalisrežiimi. Julgustame teid siiski end ka tasuta kasutajaks registreerima, sest siis on teile kättesaadavad TankMix muud teenused, nt täiendav tooteinfo, ohutuskaardid, soovitused YaraVita® toodete kasutamiseks ning kiirem ligipääs katsetulemustele läbi automaatse sisselogimissüsteemi.

  • Kasutajasõbralik abivahend, millest on kerge aru saada
  • Usaldusväärsed nõuanded toodete sobivusest kasutamiseks paagisegus
  • Väga täpne kasutusinfo YaraVita® toodete õigete kasutusnormide kohta
  • Ajakohane online andmebaas, mida pidevalt täiendatakse

Mine TankMix™ lehele - www.tankmix.com

Kuna põllutingimustest võivad paagisegusid mõjutada mitmed eri tegurid, on TankmixIT- s ära toodud Yara soovitused üldise iseloomuga ning me ei garanteeri segupartnerite füüsikalist ja bioloogilist kokkusobivust.