Megalab lehed

Yara Megalab™ leheproovide kampaaniad – kõik on pardal!

Hea meel on tõdeda, et alates 2022 aastast pakuvad Yara Megalab™ teenust põllumeestele kõik neli Eestis esindavat edasimüüjat: Baltic Agro, Põllumeeste ühistu KEVILI, Scandagra ning uuena on lisandunud ka Linas Agro Eesti. Nii peaks mulla- ja leheanalüüside teenus jõudma kõikide soovijateni-põllumeesteni. Toome siinkohal välja ka leheproovide kampaania tingimused, mis kehtivad kõikidele Yara toodete ostjatele. 2022 aasta Yara Megalab™ kampaania tingimused on kõikide Yara toodete edasimüüjate kaudu samad.

Leheanalüüsid

Kampaanias osalevad kõik YaraVita ostud, mis on tehtud perioodil 01.detsember 2021 - 01.oktoober 2022. Selles perioodis tehtud YaraVita ostudega kaasnevad järgnevad tasuta leheanalüüsid:

  • iga 100 liitri YaraVita ostu kohta = 3 tasuta leheproovi (va Universal Bio ja Bortrac mille puhul iga 100 liitrine ost = 1 tasuta leheproov).

Kindlasti tasub uurida oma koostööpartneri käest, millal ja kus kohast nad plaanivad leheanalüüsid teele panna, et võetud proovid õigeks ajaks õigesse kohta jõuaksid.

 

Soovime kõikidele Eestimaa põllumeestele head leheproovide võtmise hooaega. Tarkus tarviline vara!