Yara Irix - mõõda lämmastikuvajadust oma nutitelefoniga

Yara Irix on tasuta rakendus, mis võimaldab teil läbi nutitelefoni määrata mitmete kultuuride lämmastikuvajadust erinevates kasvufaasides.

Ühendades nutitelefoni tehnoloogia Yara laialdaste agronoomiliste teadmistega, anname teie kätte võimsa vahendi, millega taimede lämmastikuvajadust hinnata. Rakenduse kasutamiseks on vajalik alla laadida YaraIrix äpp (saadaval nii iOS'ile kui Androidile) ning alustada oma kultuuride pildistamist. 

Rakendus analüüsib pilte ning arvutab nende abil välja täpsed lämmastikväetise soovitused, mis on kohandatud vastavalt põllukultuuri tüübile, asukohale ja kasvufaasile. 

Yara Irix rakendus on edasiarendus ImageIT rakendusele. 

Mida Yara Irix teeb?

Rakenduse funktsiooniks on klorofülli sisalduse mõõtmine nutitelefoni kaameraga tehtud piltide abil ja seeläbi kultuuri lämmastikuvajaduse hindamine. Yara Irix rakendus on esimene faas revolutsioonilisest lahendusest põllumajanduses. Rakenduse edasiarendusena jõuab tulevikus turule ka täiendav riistvara valik - N-Tester Clip'i ja Bluetooth N-Tester BT näol, mis pakuvad veelgi täpsemaid analüüsivõimalusi. 

Kuidas ma saan Yara Irix'i?

Lae alla tasuta rakendus oma iOS või Android operatsioonisüsteemiga nutitelefoni,  loo konto või logi sisse olemasoleva kontoga, seejärel alusta oma kultuuride analüüsimist. Pärast pildistamist saad kohe lämmastikväetise soovitused, mida saate kasutada oma esimese väetamisringi planeerimisel. Rakendus sobib nii talinisu, rapsi, odra kui maisi lämmastikuvajaduse hindamiseks nende varastes kasvufaasides. Rakenduse eestikleene versioon on hetkel saadaval talinisu jaoks. 

Kui soovite hinnata lämmastikuvajadust teistel kultuuridel ning planeerida järgmisi väetamisringe, soovitame kasutada saadaolevat N-Testerit või N-Sensorit

Lae rakendus alla TASUTA