08 oktoober, 2020

Otsime uut liiget Yara Eesti meeskonda

Meil on suurepärane võimalus turundusspetsialistile, et pakkuda üheskoos oma klientidele kergesti leitavat, sisukat ja teemakohast materjali väetamise- ja täppisviljeluse lahenduste kohta. Anna endast aegsasti märku, sooviavalduse vastuvõtmine kestab kuni 25. oktoobrini.

 

Turundusspetsialisti vastutusvaldkonnas on Yara Eesti veebilehe sisu loomine ja turundustegevuste elluviimine koostöös kohaliku meeskonnaga. Pakume tööd osalise koormusega (8-20 tundi nädalas) teenusepakkuja vormis. Yara Eesti meeskond töötab aktiivselt parimate lahenduste pakkumise eesmärgil ja peab eriti oluliseks digitaalse turunduse osatähtsust. Digitaalsed platvormid mängivad meie turunduses võtmerolli, sealhulgas seadmed ja teenused, veebiarendus ja sotsiaalmeedia. Sinust saab oluline liige Baltikumi ja Põhjamaade turundustiimis.

Töökirjeldus

  • luua ja toota turundusmaterjale koostöös kohaliku meeskonnaga
  • uuendada Yara veebilehekülge ja luua sisu koostöös kohaliku meeskonnaga
  • juhtida Yara digitaalsete lahenduste arengut Eesti turul
  • töötada käsikäes nii Põhjamaade turundusmeeskonnaga kui korporatsiooni turunduskeskusega

Ootame sinult

  • algteadmisi põllumajandusest ja huvi valdkonna vastu
  • orienteeritust digitaalsetele lahendustele ning arusaama sisuloomest
  • eesti keele kõrget taset nii kõnes kui kirjas
  • head inglise keele taset nii kõnes kui kirjas
  • probleemide lahendamise ja läbirääkimiste oskust
  • eeldusi meeskonnas töötamiseks, et toetada koostööd kohaliku meeskonnaga

Asukoht: paindlik üle Eesti

Lisainfo saamiseks võta ühendust: 

Marek Linnutaja, Yara Eesti juhataja
+372 505 1111, marek.linnutaja@yara.com

Magnus Jeppson, Baltikumi turundusjuht
magnus.jeppsson@yara.com

Ootame sooviavaldusi kuni 25. oktoobrini 2020 pealkirjaga "YARA MARKETING" meiliaadressil marek.linnutaja@yara.com

Saada sooviavaldus

 

Yara on globaalne ettevõte, kelle eesmärgiks on vastutustundlikult lahendada mõningaid maailma suurimaid väljakutseid - ressursside- ja toidupuudust ning keskkonnamuutusi. Yara (www.yara.com) on maailma juhtiv väetisetootja, kes tegutseb enam kui 150 riigis. Yara Põhjamaade müügi- ja turundusüksus hõlmab nii Põhja- kui Baltimaade piirkonda, pakkudes kvaliteetseid väetiseid ja täppsiviljeluse lahendusi läbi kohalike edasimüüjate, omades sealjuures põllumajandustootjate seas tugevat positsiooni ja reputatsiooni. Yara on arendanud turuliidri rolli hästi tuntud mineraalväetiste brändidega nagu YaraBela, YaraMila, YaraVita, YaraTera ja YaraLiva. Arendame ja tugevdame oma üle 25 aasta kestnud positsiooni Eesti põllumajandussektoris ning süvendame suhtlust lõpptarbijatega (põllumajandustootjatega). Juhindume Yara strateegiatest, kus Põhjamaade piirkond on üheks suunanäitajaks.