06 detsember, 2023

N-Tester BT kampaania - telli TASUTA seade!

Täienda oma masinaparki võimeka tööriistaga, millega saad hooajal hinnata põllul taimede lämmastikuvajadust ja planeerida õigeaegne ja õiges koguses väetamine!
N-Tester BT kampaania
N-Tester BT

Kui sa veel ei ole Atfarmi kasutaja, siis nüüd tasub kiirustada - kõik kasutajad saavad tellida TASUTA kasutamiseks uue N-Tester BT (väärtus 395€)!

Seadme tellijalt eeldatakse 2024 aastal selle aktiivset kasutamist, mis tähendab nädalas vähemalt ühte mõõtmist vahemikus mai algusest juuli keskpaigani. Mõõtmistest salvestub digitaalne jälg ning juhul, kui N-Tester BT-d aktiivselt ei kasutata, küsib Yara selle hooaja lõpus tagasi. 
Kui mõõtmine on korrapärane, jääb seade sulle päriseks. 
Ära jäta head võimalust kasutamata!
Mine oma Atfarmi kontole või registreeru kasutajaks ning telli seade selle kaudu omale mugavalt koju. 
Kiirusta, sest seadmeid on saadaval piiratud koguses!
Pakkumine kehtib kuni 31. detsember 2023.

 

N-Tester BT on seade, mis on mõeldud sinu abistamiseks, omades samas konkreetset rahalist väärtust. Seetõttu toome välja ka reeglid, mis kaasnevad N-Tester BT kasutusele võtmisega:

  • Yara N-Tester BT väärtus on 395 EUR, kuid N-Tester BT ei ole mõeldud müügiks.
  • N-Tester BT saadetakse Atfarm’i kaudu esitatud tellimuse kinnitamise järel tasuta kasutamiseks. See tähendab, et N-Tester BT on Yara omandis seni, kuni sind pole teisiti teavitatud.
  • Yara eeldab N-Tester BT aktiivset kasutamist, mis tähendab seda, et ootame sinult vähemalt 1 kord nädalas lehtedes lämmastiku sisalduse mõõtmist (parem, kui mõõdaksid nädalas 2 korda, ca 3-5 päevaste vahedega).
  • Yara N-Tester BT on seotud Atfarm’i rakendusega, seega jääb kõikidest teostatud mõõtmistest maha asukohapõhine digitaalne jälg. Samuti saab N-Tester BT’d ka distantsilt deaktiveerida.
  • Kui N-Tester BT ei leia sinu poolt aktiivset kasutamist perioodil mai algus kuni juuni lõpp (suviviljade puhul lisaks juuli esimesed 2 nädalat), siis jätab Yara endale õiguse küsida tasuta kasutamiseks antud N-Tester BT sinu käest tagasi.
  • Kui aga oled aktiivne seadme kasutaja, siis jääb pärast 1. hooaja mõõtmistulemuste kontrollimist N-Tester BT päriselt sinu omandisse.
  • Kui sulle kasutamiseks antud N-Tester BT mingil põhjusel ära kaob, siis saadab Yara sinu poolt Atfarm’i kaudu esitatud avalduse põhjal uue tasuta N-Testri, kuid samas esitab ka arve eelmise N-Tester BT väärtuse ja saatmiskulude katmiseks.
  • Kui sulle kasutamiseks antud N-Tester BT katki läheb (oled ise katki teinud), siis saadab Yara sinu poolt Atfarm’i kaudu esitatud avalduse põhjal uue tasuta N-Testri, kuid esitab arve eelmise N-Tester BT väärtuse katmiseks. Sellisel juhul eeldame katki läinud N-Tester BT tagastamist Yara esindusse.
  • Kui seadmel ilmneb mitte sinu poolsest kasutamisest tingitud tehniline rike, siis saadab Yara sinu Atfarm’i kaudu edastatud avalduse kaudu uue N-Tester BT seadme ning lisakulutusi sellega ei kaasne.
  • Ükskõik millisel põhjusel tagastatavad kasutatud N-Tester BT’d peavad olema puhtad ja originaalkarbis.

Yara meeskond loodab, et N-Tester BT leiab sinu poolt aktiivset kasutamist, aidates sul teha õigeid otsuseid, et lämmastikväetiseid optimaalsemalt kasutada.

Janne Ehte-Tammiste
Janne Ehte-Tammiste
Väetamisekspert

Keeled: eesti, inglise