Küpsised


Küpsised ja sarnased tehnoloogiad

Kui Te külastate meie veebisaiti või kasutate meie mobiilirakendusi, kogume automaatselt teatavat informatsiooni, kasutades selleks küpsiseid ja brauseri analüüsitööriistu. Küpsised on väikesed tekstifailid, mis salvestatakse Teie seadmesse veebisaidi külastusel. Esmasel veebisaidi külastusel saadetakse Teie seadmesse küpsisefail, mis tuvastab Teie brauseri.

Me kasutame küpsiseid autentimise eesmärgil, mis võimaldab Teil mugavalt jääda kontole sisselogituks, kui vahepeal saidilt lahkute. Need küpsised on veebilehe nõuetekohaseks toimimiseks äärmiselt vajalikud.

Kohandades oma brauseri tehnilisi seadeid, on Teil võimalus takistada küpsiste salvestumist ja juurdepääsu Teie seadmesse. Siiski, pange tähele, et keelates küpsiste salvestamise oma seadmesse, ei pruugi veebilehe teenused olla Teile kättesaadavad.

Kui Teie geo-tundlike mobiiliseadmete sätted võimaldavad meie rakendustel asukohateavet koguda, teeme seda automaatselt. Käesolev privaatsuspoliitika reguleerib seda, kuidas me saadud teavet kasutame, kui seostame seda Teie isikuandmetega. Lisateavet küpsiste ja nende funktsioonide kohta leiate meie „Küpsiste seadistustest“.

Loe lähemalt Yara Privaatsuspoliitikast ning kuidas me teie andmeid töötleme