Praktika Yaras võib olla suurepäraseks tööelu alguseks, kuid ärge suhtuge sellesse kergekäeliselt

Saa tuttavaks Andreas`ega

Praktika valdkond: Eetika ja vastavus
Juhtimine ja muudatused, magistriõpe, BI Norwegian Business School

"Töötamine Yaras on olnud tõelselt suurepärane kogemus. Minu meeskond - tegelikult kõik meeskonnad HQ-s - koosnevad inimestest, kes on väga erinevatest rahvustest. See on hirmutav viis õppimiseks, kuid annab võimaluse suhelda inimestega üle kogu maailma, mis on suureks boonuseks."

Tema on Lene

Praktika valdkond: esindus
Organisatsioonid ja juhtimine, bakalaureuseõpe, Inland Norway University of Applied Science.

"Yara on andnud mulle võimaluse olla osa inspireerivast ja õpetlikust töökeskkonnast. Rahvusvahelise projektipõhise töö kaudu saan kogeda tänapäevase tehnoloogia väärtust inimeste ühendamisel erinevate kultuuride ja rahvuste vahel. Võimalus vaidlustada teoreetilisi teadmisi Yara praktilistes tingimustes andis mulle suurepärase ülevaate mitmekülgsest ja huvitavast tööelust. "

Kohtume Safiyyah`ga

Safiyyah Yara`s

Praktika valdkond: Hanked.
Ärijuhtimine, logistika, operatsioonide ja tarneahela juhtimine, magistriõpe, BI Norwegian Business School.

"Minu magistritööks oli logistika, eesmärgiks töötamine humanitaarabi logistika valdkonnas. Minu õppe eesmärgiks on saada vajalikke teadmisi ja kasutada neid kogukonna abistamiseks. Mul polnud varem suurt ettekujutust, et Yaras tehtud töö mitte ainult ei sobi minu haridusliku taustaga, vaid on ka täielikult kooskõlas minu isikliku eesmärgiga.

Igal hommikul on mul hea tunne ärgata teadmisega, et olen osake ettevõtmisest, mis on vastutav 300 miljoni inimese toitmise eest meie planeedil, mis püüab Maad kaitsta ning mis püüdleb näljavaba ja ühiskondlikku koostööd tegeva maailm poole. "