Otsid uut huvitavat väljakutset?

Meie edu tagavad Yara kollektiivsed teadmised ja raske töö. Kogenud spetsialistidele pakume erinevaid põnevaid karjäärivõimalusi paljudes valdkondades. Meie töötajad üle kogu maailma töötavad ühise eesmärgi nimel. Meie tegutsemine võib olla kiire ja väljakutsed keerulised, kuid see-eest on meie töökeskkond kaasav ja ainulaadne.

60+

esindust üle maailma

≈17,000

töötajat 2020. aasta lõpu seisuga

11.6B

USD kasumit 2020. aastal

Saa tuttavaks meie töötajatega

Yara ärikultuuri saab kõige paremini iseloomustada kui kaasavat ja ambitsioonikat. Ilma kirglike ja andekate töötajate ei saaks me muuta maailma. Mis tunne on olla osa meie meeskonnast?

Saame tuttavaks - Maicon

Maicon Cossa

YaraVita & Biostimulantide juht

"Põllumehe pojana liitusin Yaraga 13. aastat tagasi. Möödunud aastad tunduvad mulle vaid mõne kuuna.  Usun, et selle põhjuseks on tõsiasi, et Yara missioon on selge ja huvitav. See on tõeliselt hea põhjus elamiseks, motiveerides mind ärkama varakult hommikul ning iga päev kõvasti töötama - samasuguse energia ja kirega, nagu minu esimesel tööpäeval. See inspireerib mind mõtlema, et mida suurem on meie edu ettevõttena, seda parem on ka põllumajandustootjate, nagu minu vanemate, elu."

Saame tuttavaks - Sabine

Sabine Jacquet

Teabejuht

"Ettevõttega ühinemisest alates olen kohtunud spetsialistidega, kes soovivad aidata, vastata küsimustele ning jagada teadmisi ja kogemusi. Siinne juhtimisstiil on inimlik, see on suunatud isikliku kasvu soodustamisele ja olenemata töötajate ametitasemest ettevõttes on see osutunud kõigile väga lihtsaks. On väga südantsoojendav näha, kuidas kolleegid üle kogu maailma töötavad nii hästi koos. Selline mitmekesisus on inspireeriv ning võimalus töötada välismaal väga julgustav."