YaraVita ZINTRAC

YaraVita ZINTRAC

YaraVita ZINTRAC on kõrge kontsentratsiooniga tsinkväetis. Tänu oma erilisele formulatsioonile sisaldab võrreldes tüüpiliste tsinki sisaldavate vedelväetistega 8-10 korda ning tüüpiliste kelaaditud sulfaadi- või nitraadipõhiste vedelväetistega võrreldes 3-4 korda rohkem tsinki.

Vedelväetist on lihtne kasutada, see on hea voolavusega ja jaotub kiiresti ning ühtlaselt pritsis, samal ajal on tagatud kõrge toitainete kontsentratsioon.

Toote formulatsioon ja puhtad toorained, millest see on valmistatud, tagavad ohutuse taimedele ja rahuldavad nende toitainete vajaduse kriitilisel kasvuperioodil, mis omakorda tagab turu nõuetele vastava saagi.

Kontrollitud osakeste suurus tagab kiire toitainete omastamise ning pikaajalise toime. On hea segupartner ja seetõttu segatav paljude erinevate agrokemikaalidega, see vähendab töödeks kuluvat aega ja kulutusi. Vaba ligipääs Yara Tankmix andmebaasile veebi või mobiiltelefoni vahendusel aitab lihtsalt kontrollida, kas tooted sobivad omavahel paagisegusse või mitte.

Pakendi suurus: 5 L

Mahumass: 1,734 kg/l

Päritolumaa: Inglismaa