YaraVita MANTRAC PRO

YaraVita Mantrac on kõrge kontsentratsiooniga mangaanväetis. Tänu oma erilisele formulatsioonile sisaldab võrreldes tüüpiliste mangaani sisaldavate vedelväetistega 8 korda ning tüüpiliste kelaaditud sulfaadi- või nitraadipõhiste vedelväetistega ligi 3 korda rohkem mangaani.

Vedelväetist on lihtne kasutada, see on hea voolavusega ja jaotub kiiresti ning ühtlaselt pritsis, samal ajal on tagatud kõrge toitainete kontsentratsioon. Toote formulatsioon ja toorained, millest see on valmistatud, tagavad ohutuse taimedele ja rahuldavad nende toitainete vajaduse kriitilisel kasvuperioodil, mis omakorda tagab turu nõuetele vastava saagi.

Kontrollitud osakeste suurus tagab kiire toitainete omastamise ning pikaajalise toime. On hea segupartner ja seetõttu segatav paljude erinevate agrokemikaalidega, see vähendab töödeks kuluvat aega ja kulutusi. Vaba ligipääs Yara Tankmix andmebaasile veebi või mobiiltelefoni vahendusel aitab lihtsalt kontrollida, kas tooted sobivad omavahel paagisegusse või mitte.

Pakendi suurus: 5 L

Mahumass: 1,826 kg/l

Päritolumaa: Inglismaa

Soovitame kasutada järgmistel kultuuridel

Porgand

Porgand: 0,8-1,0 l/ha, pritsitakse niipea, kui on tekkinud esimesed puudushaiguse tunnused. Vajadusel korrata pritsimist 10-14 päeva pärast. Minimaalne veekulu 200 l/ha.

Teraviljad

Teraviljad: 1,0 l/ha, kui teraviljal on 2-3 pärislehte (Zadok skaala, kasvufaas 12-31). Kui puudus on silmnähtav, korrata pritsimist 10-14 päeva pärast kulnormiga 1,0 l/ha. Minimaalne veekulu: 200 l/ha.

Porrulauk

Porrulauk: 0,8-1,0 l/ha, pritsitakse niipea, kui on tekkinud esimesed puudushaiguse tunnused. Vajadusel korrata pritsimist 10-14 päeva pärast. Minimaalne veekulu 200 l/ha

Salat

Salat (avamaal): 0,8-1,0 l/ha, pritsitakse niipea, kui on tekkinud esimesed puudushaiguse tunnused. Vajadusel korrata pritsimist 10-14 päeva pärast. Märkus: Viimane väetamine tuleb teha vähemalt 1 kuu enne saagi koristamist. Minimaalne veekulu 500 l/ha (salat).

Sibul

Sibul: 0,8-1,0 l/ha, pritsitakse niipea, kui on tekkinud esimesed puudushaiguse tunnused. Vajadusel korrata pritsimist 10-14 päeva pärast. Minimaalne veekulu 200 l/ha.

Suhkrupeet

Suhkrupeet: 1 l/ha 4.-6. lehe faasis. Mõõduka või tugeva puuduse korral korrata pritsimist 10...14 päeva järel. Veekulu: 200 l/ha.