YaraVita KOMBIPHOS

YaraVita KombiPhos on kõrge kontsentratsiooniga, vedelal kujul leheväetis, mis sisaldab fosforit, kaaliumi, magneesiumi, mangaani ja tsinki. Mõeldud taimede kiireks lehekaudseks väetamiseks fosforiga ajal, mil fosfori kättesaadavus mullast on piiratud. Sobib hästi teraviljade, maisi, kartuli, sibula jne väetamiseks.

Külma ja niiske ilmastiku korral (nt varakevadel) on toitainete kättesaadavus mullast piiratud. Tasakaalustatud leheväetamine fosfori ja muude kasulike toitainetega on abivahend taimede, eriti taliteraviljade kasvu taastamiseks varakevadel. Turgutab stressis taimi külma kevade korral ning soodustab korraliku juurestiku arengut. Suur energiatarve võrsumise ja kõrsumise ajal, vajadus terve ja aktiivse lipulehe järele, mis pikendaks terade täitumise perioodi – kõigi nende vajaduste täitmist toetab efetiivselt teraviljade lehekaudne väetamine YaraVita KombiPhos`iga.

Kartul reageerib lehekaudsele fosforväetisele väga hästi. Kasvab müügikõlbliku saagi kogus ja suurenevad mugulate mõõtmed. Mugulate arenemise ajal kaotavad juured oma tõhususe ja fosfor läheb võrsetest üle mugulatesse. YaraVita KombiPhos kasutamisega on võimalik fosfori kontsentratsiooni taimes hoida, pikendades sellevõrra mugulate kasvamisperioodi.

Vedelväetist on lihtne kasutada, see on hea voolavusega ja jaotub kiiresti ning ühtlaselt pritsis, samal ajal on tagatud kõrge toitainete kontsentratsioon. Toote formulatsioon ja toorained, millest see on valmistatud, tagavad ohutuse taimedele ja rahuldavad nende toitainete vajaduse kriitilisel kasvuperioodil, mis omakorda tagab turu nõuetele vastava saagi.

On hea segupartner ja seetõttu segatav paljude erinevate agrokemikaalidega, see vähendab töödeks kuluvat aega ja kulutusi. Vaba ligipääs Yara Tankmix andmebaasile veebi või mobiiltelefoni vahendusel aitab lihtsalt kontrollida, kas tooted sobivad omavahel paagisegusse või mitte.

Pakendi suurus: 10 L

Mahumass: 1,482 kg/l

Päritolumaa: Inglismaa

Soovitame kasutada järgmistel kultuuridel

Teraviljad

Teraviljad: 5,0 l/ha. Kasutada alates 2. lehe faasist kuni esimese kõrresõlme moodustumiseni (kasvufaas 12-31). Vajadusel võib kasutada loomisfaasi alguses, kui esimesed pähikud väljuvad lehetupest kuni õitsemise lõpuni (kasvufaas 51-69). Veekulu: 200 l/ha.