YaraVita BRASSITREL PRO

YaraVita BRASSITREL PRO

YaraVita Brassitrel Pro on tasakaalustatud kombinatsioon olulistest mikroelementidest. Väetis on eriti sobilik rapsi ja teiste ristõieliste kultuuride, kuid ka köögiviljakultuuride ning liblikõieliste väetamiseks. Toode tagab taimedele võtmemikroelemendid sellistes vahekordades, nagu need sisalduvad ka taimes endas, tagades nii taimes toitainete õige tasakaalu ning sellega koos suurema saagikuse ja parema kvaliteedi. Tänu erilisele koostisele tagab YaraVita Brassitrel Pro vajalike mikroelementide olemasolu kogu vegetatsiooniperioodi jooksul, sõltumata nende sisaldusest pinnases.

Leheväetist on lihtne kasutada, see on hea voolavusega ja jaotub kiiresti ning ühtlaselt pritsis. Kontrollitud osakeste suurus tagab kiire toitainete omastamise ning pikaajalise toime, see vähendab pritsimiskordi ja aitab säästa aega ning raha. Toorained, millest toode on valmistatud, tagavad ohutuse taimedele ja rahuldavad nende toitainete vajaduse kriitilisel kasvuperioodil, mis omakorda tagab turu nõuetele vastava saagi.

On hea segupartner ja seetõttu segatav paljude erinevate agrokemikaalidega, see vähendab töödeks kuluvat aega ja kulutusi. Vaba ligipääs Yara Tankmix andmebaasile veebi või mobiiltelefoni vahendusel aitab lihtsalt kontrollida, kas tooted sobivad omavahel paagisegusse või mitte.

Pakend: 10 L

Mahumass: 1,573 kg/l

Päritolumaa: Inglismaa