YaraTera TENSO COCKTAIL

YaraTera TENSO COCKTAIL

YaraTera Tenso Cocktail on kelaaditud mikroelementide kombinatsioon kastmissüsteemides kasutamiseks ning lehtede kaudu väetamiseks. Ennetamaks ja ravimaks erinevaid mikroelementide puudushaigusi võib mikroväetist YaraTera Tenso Cocktail kasutada paagisegus teiste vees lahustuvate väetistega.

Märguv pulberformulatsioon annab vedelformulatsiooniga võrreldes kõrgema mikroelementide kontsentratsiooni, mistõttu on kulunormid madalamad ning käidelda ja ladustada tuleb väiksemas koguses toodet, ka tekkivat prügi pakendi näol on vähem. Märguval pulbril on võrreldes veeslahustuvate väetistega väiksem tõenäosus paakumiseks, samuti annab see suurema paindlikkuse erinevate mikroelementide segamiseks formulatsioonis.

Spetsiaalse formulatsiooni väljatöötamisel on peetud silmas maksimaalset ohutust kultuurile. See aitab tagada, et toode ei kahjusta kultuuri ning ei vähenda seetõttu saadava saagi turuväärtust.

YaraTera Tenso Cocktail on koheselt ja täielikult lahustuv ning segatav teiste vees lahustuvate väetiste ja enamike pestitsiididega. Sobib nii kastmissüsteemidesse, leheväetamiseks kui ka seemnete külvieelseks töötlemiseks.

Pakend: 1 kg