YaraTera KRISTA K PLUS

YaraTera KRISTA K PLUS

Vees täielikult lahustuv lämmastik- ja kaaliumväetis (N-K 13,7-0-46,3) on väga hea voolavusega, peen kristalliline pulber, mis lahustub vees kiiresti, jätmata mingeid jääke. Krista K Plus on spetsiaalselt välja töötatud kõige tundlikumate taimede kasvatamiseks hüdropoonikas (ilma mullata) ja NFT süsteemides, samuti koos ja ilma drenaaži retsirkuleerimiseta süsteemides. Tavaliselt sobib Krista K Plus kasutamiseks ka teistes väetussüsteemides ja lehtede kaudu.

Väetises sisalduv nitraatlämmastik on taimedele otseselt kättesaadavas vormis ehk siis ei lendu ega adsorbeeri mullaosakestele, lisaks parandab kaaliumi, kaltsiumi ja magneesiumi katioonide omastamist. Kaalium on oluline saagikuse tõstmisel, parandades taimes teiste toitainete omastamise efektiivsust. Kaaliumi ülesanne on ka tõsta saagi kvaliteeti läbi puuviljade kuju, värvuse ja suhkrusisalduse parendamise. Kaaliumi abil paraneb taimede stressitaluvus – ta aitab kontrollida vee kadu kuuma ilmaga ning suurendab külmataluvust. Lisaks kõigele tugevdab kaalium rakuseinu, mis teeb taimed vähem vastuvõtulikumaks haigustele ning putukakahjustustele.

Väetis ei sisalda kloori, naatriumit ega raskemetalle. Krista K Plus`i N:K suhe 1:3 teeb sellest ideaalse väetise lillede ja puuviljakultuuride väetamiseks.

Pakendi suurus: 25 kg

Päritolumaa: Holland