YaraTera CALCINIT

YaraTera CALCINIT

YaraTera CALCINIT on vees täielikult lahustuv lämmastik- ja kaltsiumväetis, mis sobib kasutamiseks kõikidel kultuuridel. Väetis on väga hea voolavusega, peen kristalliline pulber, mis lahustub vees kiiresti ilma mingeid jääke jätmata.

YaraTera CALCINIT sobib kasutamiseks kõikides kastmissüsteemides, nii tilkkastmis- kui vihmutussüsteemides. Ei sisalda kloori, naatriumit ega raskemetalle. Väetis sisaldab üldlämmastikust enamus osa nitraatlämmastikku, mis on taimedele koheselt kättesaadav. Annab kiire ja prognoositava saagi. Ei lendu ega neeldu mullaosakestes, seetõttu on taimedele kergesti omastatav. Nitraatlämmastik on eelistatum lämmastikuallikas kõigile aiakultuuridele ning kõrge saagikusega põllukultuuridele. Parandab taimedes kaaliumi, kaltsiumi ning magneesiumi omastamist.

YaraTera CALCINIT tugevdab taimede rakuseinu, tagades parema saagi kvaliteedi ja pikema säilivuse, suurendades saagikust. Taimed taluvad paremini haigusi ning kahjureid. Kaltsium parandab ka mulla struktuuri, aidates säilitada kõrge saagikusega kultuuridele vajalikku optimaalset juurestiku keskkonda. Lisaks on taimed vastupidavamad põuale.

Väetis on segatav kõigi veeslahustutvate väetistega v.a. nendega, mis sisaldavad fosfaate või sulfaate.

Graanulid lahustuvad (20°C) 1200 g/l vees. EC (1 g/l 25°C juures) 1.2 mS/cm. Graanulite värvus valge.

Pakend: 25 kg

Päritolumaa: Norra