PG MIX 12-14-24

PG MIX 12-14-24

Kõik ühes pulbriline kompleksväetis turbasubstraatidele, mis muudab tavalise turba kõrge kvaliteediga istutusmullaks. PG-MIX 12-14-24 vähendab segamise koormust ning tagab istutuskeskkonnas toitainete ühtlase jaotumise.

Väetis on valmistatud köögiviljade ja toataimede kasvatamiseks ning taimede kasvulavadel kasutamiseks, kus on vajalikud madalam lämmastiku tase, kuid kõrgem kaaliumisisaldus. See on peamiselt kasutuses intensiivse väetamise puhul (1,5 – 1,75 kg/m3).

Toitainete ühtlane jaotumine mullas on vajalik, et tagada ühtlane kasv ning vältida soolastressi. Toitainete segunemine ning ühtlane jaotumine on seda olulisemad, mida väiksemad on taimede kasvunõud.

Miks on tolmuvabadus oluline?
• Mida peenem on osakeste suurus, seda kõrgem on tolmu tekkimise risk.
• Tolm on ohtlik töötajatele ja seadmetele.
• Tolm tähendab toitainete kadu.
• Tolm võib põhjustada ummistusi.

PG-MIX 12-14-24 väetis ei paaku, mis tähendab, et seda saab ühtlaselt ja automatiseeritult doseerida, ei teki ummistusi ega ebaühtlast väetise jaotumist, väheneb kulukas käsitöö.

Kui väetis eraldub, tähendab see ebaühtlast jaotumist ja annustamist taimedele, mis omakorda toob kaasa ebaühtlase kasvu. PG-MIX 12-14-24 väetis on mitte-eralduv, mis tagab kõrge kvaliteediga kasvumaterjali.

Hea kvaliteediga istutusmulla eeltingimusteks on kvaliteetse väetise ühtlane jaotumine, seetõttu on Yara eesmärgiks toota tolmuvaba, mitte-eralduvad ja mitte-paakuvat väetist.

Pakendi suurus: 25 kg

Päritolumaa: Holland