Seminarid

Yara on korraldanud erinevatel aastatel piirkondlike seminare, et olla põllumehele lähemal! Seminaridel kajastame mitmeid olulisi ja päevakajalisi teemasid.

2021

2021. aasta sügisel toimusid kolmes erinevas Eesti otsas Yara seminarid. Nii Tartus, Eesti Rahva Muuseumis; Olustveres, Olustvere Mõisas kui ka Rakveres, Aqva Hotel & Spas said põllumehed endale uusi teadmisi hankida. Keeruliste aegade tõttu jäi 2020.aastal seminarid korraldamata, aga seetõttu ligi 150 põllumeest leidsid huvi, et koos Yaraga paljudel teemadel arutleda. Allpool saad tutvuda seminari materjalidega, kus käsitlesime järgmisi teemasid:

  • Yara 2022 aasta uued graanul- ja leheväetised
  • kultuuride rotatsioonist lähtuv pikaajaline väetamine – miks ja kuidas?
  • taliviljade osakaalu suurenemisest lähtuvad uued väetamisprogrammi
  • Megalab mulla ja leheanalüüside uuendused 2022
  • Yara digitaalsed lahendused – kuidas need põllumehele abiks on?
  • väeta teadlikult – leia enda madalaim tünnilaud ja paranda see toitaine puudus esimesena

* Pdf-failide avamiseks vajate programmi Adobe Acrobat Reader, mille saate alla laadida tootja kodulehel.

2019

2019. aasta sügisel liikusime ringi üle Eesti ning peatusime kokku kolmes kohas - Lõuna-Eestis Sangaste Mõisa Ringtallis, Virumaal Rakvere Aqva Spa's ja Kesk-Eestis Koigi Mõisas. Hoolimata sellest, et selja taga oli pikk ja väljakutseterohke hooaeg, väsimus niitis jalust, siis leidsid ligi 200 põllumajandushuvilist siiski selle energia ja huvi, et meiega koos üks asjalik päev veeta.

Vaata mõnusat videomeenutust, mis on üles võetud imelises Koigi Mõisas Järvamaal.

2018

15. novembril 2018 toimus Mooste Folgikojas Yara Eesti väetamise seminar. Ettekandeid tegid nii kohalikud praktikud kui Yara spetsialistid Eestist ja välismaalt. 

Vaata mõnusat videomeenutust, mis on üles võetud imelises Mooste Folgikojas Põlvamaal.

Tutvu Yara sügisseminari ettekannetega