Kasvata kasumit YaraMila väetistega

YaraMila väetised tõstavad saagikust ja selle kvaliteeti, mis omakorda kasvatab põllumajandustootja kasumit. Eesti põllumehed on kasutanud Yara kvaliteetseid väetiseid viimased 20 aastat.

YaraMila-BigBags

Miks YaraMila?

YaraMila väetised on põllumajandustootjate ja edasimüüjate seas üle maailma tuntud kui ühtlase kvaliteediga tooted. See on saanud tõestust nii teaduslike analüüside kui ka praktilise kasutamise käigus ja on seotud tihedalt saagikuse kasvu ning kvaliteedi tõusuga.

 • Tasakaalustatud lämmastik - sõltuvalt tootmisprotsessist ja tootespetsiifilisest formulatsioonist on lämmastik YaraMila väetistes 40-45% ulatuses nitraatlämmastiku ning 55-60% ulatuses ammooniumlämmastiku kujul.
 • Taimedele kättesaadav fosfor - kogu YaraMila väetistes sisalduv fosfor on taimedele täielikult omastatavate veeslahustuvate orto- ja polüfosfaatide ning ammooniumtsitraadis lahustuva dikaltsiumfosfaadi kujul.
 • Kaaliumi (K) allikas - YaraMila väetised tagavad taimedele optimaalses vormis ning koguses kaaliumi kättesaadavuse. YaraMila tootevalik sisaldab ka kaaliumkloriidil (MOP) ja kaaliumfosfaadil (SOP) põhinevaid väetisi.
 • Lihtne käsitleda -YaraMila kõrgekvaliteedilised prill- ning graanulväetised on transpordi või ladustamise käigus tekkida võivatele kahjustustele väga vastupidavad ning jaotuvad väetise laotamisel ühtlaselt.
 • Kuluefektiivne - YaraMila sisaldab kombinatsiooni efektiivselt omastatavast lämmastikust (N), fosforist (P) ja kaaliumist (K), mis annavad võrreldes teiste sarnaste väetistega kokku väga kuluefektiivse toote.

Väetamisprogrammid

YaraMila NPK väetiste valik, olgu siis prillitud või granuleeritud, on äärmiselt lai. Spetsiaalset tüüpi väetist leidub iga kultuuri jaoks. Taimetoitained YaraMila väetistes on tasakaalus ja taimedele kergesti omastatavad. Seetõttu sobivad YaraMila väetised väga hästi ka talikultuuride, näiteks talirapsi ja talinisu kasvatamiseks.
YaraMila-wheat
YaraMila-wheat

Liitu Yara uudiskirjaga ja võida 2 pääset koolitusreisile

Miks liituda Yara uudiskirjaga?

 • Ligipääs maailma tunnustatuimatele väetamisprorgrammidele
  Yara pakub Sulle parimaid väetamisprogramme, mille koostamisel on võetud aluseks tuhanded katsed ja enam kui miljon analüüsi üle kogu maailma. Seda toetab ka üha suurenev andmebaas Eesti katsete põhjal. Põhjalikud programmid valmivad arvestades just kohaliku keskkonna tingimusi, mullastruktuuri ja kasvatatavaid kultuure.
 • Kasulikud artiklid ning materjalid otse spetsialistidelt/agronoomidelt
  Meie rohkem kui 700 agronoomi üle kogu maailma töötavad aktiivselt selle nimel, et aidata põllumajandustootjatel kasutada väetisi kõige efektiivsemal viisil, tagamaks kõrge tootlikkus ja kavliteetne saak. Kõiki neid teadmisi ja oskusi jagame ka Sinuga.
 • Tipptasemel üritused ja seminarid
  Yara korraldab kasulikke seminare, harivaid koolitusreise ja muid üritusi. Oled esimene, kes neist teada saab.
 • Eelis uusimatele uuringutulemustele ning toodetele
  Yara spetsialistid töötavad pidevalt selle nimel, et luua uusi tooteid ja lahendusi, tõstmaks kultuuride saagikust ja kvaliteeti. Seeläbi anname oma panuse maailma toiduvajaduse leevendamiseks ja meie planeedi kaitsmiseks.

Osale loosimises 

 Tutvu kampaaniatingimustega.