Sisaldus

Yara panustab palju, et hoida oma toodete kvaliteeti ning läbi pidevate kontrollide ja testide võime uhkusega öelda, et mis on kirjas koti peal, on ka koti sees. 

Garantii on kehtiv kõigile Yara Premium tooterühma kuuluvatele YaraMila, YaraBela, YaraLiva, YaraTera ja YaraVita toodetele. 

Kompleksväetise puhul sisalduvad toitained ühes väetisegraanulis, mis kindlustavad taimedele täisväärtusliku toidulaua, erinevalt segu- ehk blendväetistest, kus toitained võivad sattuda nii külviku kui põllu erinevatesse osadesse ja põhjustada seeläbi taimedele puudujääke. 

Yara teadus- ja arendustööl on juba 100-aastane kogemustepagas, mis täieneb pidevalt. Tiheda koostöö tulemusena põllumajandustootjate, teadus- ja riigiasutuste, põllumajandussektori teiste ettevõtete ja muude sidusrühmadega leiab Yara valikust väetiseid ja väetusprogramme kõikidele kultuuridele ja piirkondadesse. Ka Baltikumis ja Eestis viime igal aastal läbi katseid, et leida just meie tingimustesse sobivaid lahendusi. Lisaks pakub Yara Eesti põllumeestele agronoomilist nõuannet, kuidas oma põldudelt maksimaalne tulemus saada.

Tutvu 2019. aasta katsetulemuste ja analüüsidega >>

Yara Väetiste Teatmik 2019

Otsid infot kultuurtaimede ja nende õige väetamise kohta?

Otsid infot erinevate kultuuride, nende toitainetevajaduse ning väetamise kohta? Meil on laialdased teadmised väetamise seostest taimede tervise, saagi ja selle kvaliteediga ning seda infot jagame hea meelega ka teiega.