Megalab kampaania 2022

Yara Megalab™ 2022 aastal mulla ja leheproovide kampaaniad – kõik on pardal!

Järgnevad kaks ja pool kuud saavad põldudel olema kiired ajad. Sellele vaatamata loodame, et üha rohkem Eestimaa põllumehi jõuab oma põldudelt võtta nii mulla, kui leheanalüüse ning saata neid Yara Megalabi, saamaks täpne ülevaade, millistest elementidest taimedel hooaja jooksul võib puudus tekkida või juba puudus on. Hea meel on tõdeda, et alates 2022 aastast pakuvad Yara Megalab™ teenust põllumeestele kõik neli Eestis esindavat edasimüüjat: Baltic Agro, Põllumeeste ühistu KEVILI, Scandagra ning uuena on lisandunud ka Linas Agro Eesti. Nii peaks mulla- ja leheanalüüside teenus jõudma kõikide soovijateni-põllumeesteni. Toome siinkohal välja ka mulla- ja leheproovide kampaania tingimused, mis kehtivad kõikidele Yara toodete ostjatele. 2022 aasta Yara Megalab™ kampaania tingimused on kõikide Yara toodete edasimüüjate kaudu samad.

Leheanalüüsid

Kampaanias osalevad kõik YaraVita ostud, mis on tehtud perioodil 01.detsember 2021 - 01.september 2022. Selles perioodis tehtud YaraVita ostudega kaasnevad järgnevad tasuta leheanalüüsid:

  • iga 100 liitri YaraVita ostu kohta = 3 tasuta leheproovi (va Universal Bio ja Bortrac mille puhul iga 100 liitrine ost = 1 tasuta leheproov).

 

Mullaanalüüsid

Kampaanias osalevad kõik YaraMila ja YaraBela ostud, mis on tehtud perioodil 01.juuli 2021 - 30.juuni 2022.

Selles perioodis tehtud YaraMila ja YaraBela ostudega kaasnevad järgnevad tasuta mullaanalüüsid:

  • iga täiskoorma (24-25 tn) YaraBela ostu kohta = 3 tasuta BSS ehk Broad Spectrum Soil mullaanalüüsi (põhjalik toiteelementide analüüs)
  • iga täiskoorma (24-25 tn) YaraMila ostu kohta = 3 tasuta BSE ehk Broad Spectrum Extra mullaanalüüsi, kus lisaks mulla toiteelementide analüüsile lisandub veel mulla lõimis, boniteet, vee hoidmise ja läbilaskmise võime, soojenemise kiirus, elementide omavahelised suhted ja palju muud
  • juulist-augustist lisandub uuena juurde veel mikrobioloogia Solvita (BIO) = BSE-SOL mullaanalüüs, mis sisaldab endas lisaks eelnevale veel mulla mikrobioloogilist analüüsi. Samuti seda, kui palju on mullas mineraliseeruvat lämmastikku ja uudisena mulla tervise indeksit. Seda analüüsi Yara poolt tasuta pakkuma ei hakata vaid BSS analüüsile tuleb põllumehel lisaks maksta +15 EUR ja BSE analüüsile lisaks +10 EUR analüüsi kohta.

Megalab 2022.png

Siinkohal veel kord meeldetuletuseks, et ka need Eestimaa põllumehed, kes pole ülal toodu perioodi jooksul Yara tooteid ostnud, saavad kõikide edasimüüjate kaudu samuti kasutada Yara Megalab™ labori teenuseid. Nende põllumeeste jaoks kehtivad järgnevad analüüside maksumused:

Leheanalüüs – 25 EUR

BSS mullaanalüüs – 30 EUR

BSE mullaanalüüs – 35 EUR

BSE-BIO mullaanalüüs – 45 EUR

Kindlasti tasub uurida oma koostööpartneri käest, millal ja kus kohast nad plaanivad esimesed mulla- või leheanalüüsid teele panna, et võetud proovid õigeks ajaks õigesse kohta jõuaksid.

 

Soovime kõikidele Eestimaa põllumeestele head mulla ja leheproovide võtmise hooaega. Tarkus tarviline vara!