Yara seminarid 2021

Väetamine on üks taimekasvatuse keerulisemaid valdkondi. Nii nagu inimesed toituvad selleks, et elus püsida, kasvada ja areneda, teevad seda ka taimed. Inimesed on oma toidulaua suhtes üha teadlikumad ja teevad enda heaolust lähtudes täpsemaid valikuid. Põllumajandusega on inimese toidulaual kõige otsesem seos. Yara eesmärk on pakkuda põllumajandustootjale teadlikumaid ja parimaid lahendusi, millega suurendada saaki ning selle kvaliteeti. Anname oma panuse toidu tootjate töösse - teie kasumlikkust ja efektiivsust tõstes, samas keskkonda ja loodusvarasid säästes.

Nii kutsume Sind, hea põllumajandustootja, vahemikus 3. november kuni 17. november 2021 üle Eesti toimuvale kolmele piirkondlikule seminarile. Seminaridel puudutame järgnevaid teemasid: 

  • Yara 2022 aasta uued graanul- ja leheväetised
  • kultuuride rotastioonist lähtuv pikaajaline väetamine – miks ja kuidas?
  • taliviljade osakaalu suurenemisest lähtuvad uued väetamisprogrammi
  • Megalab mulla ja leheanalüüside uuendused 2022
  • Yara digitaalsed lahendused – kuidas need põllumehele abiks on?
  • väeta teadlikult – leia enda madalaim tünnilaud ja paranda see toitaine puudus esimesena

 

Seminaripäevad algavad kl 9:00 kogunemise ja hommikukohviga, jätkuvad tõsisematel teemadel kl 09:30 - 14:00 ning lõppevad hilise lõunasöögiga. 

Et teaksime Sind oodata, on vajalik eelnev registreerimine. 

Seminaride toimumisajad ja piirkonnad 

3. november - Lõuna-Eesti - Registreerimine avatud
Asukoht Tartu Eesti Rahva Muuseum.

10. november - Kesk-Eesti - Registreerimine avatud
Asukoht Olustvere Mõis.

17. november - Põhja-Eesti - Registreerimine avatud
Asukoht Rakvere Aqva Spa.

Seminarid 2021

Registreerimisvorm

Registreerimine sulgub 7 päeva ennem iga seminari toimumiskuupäeva.

Registreerimisvormi esitamisega kinnitad, et oled tutvunud Yara Privaatsuspoliitikaga ning oled teadlik, mil moel Yara Sinu andmeid töötleb.

COVID info: Lähtuvavalt Vabariigi Valitsuse korraldusest ning kõigi osalejate turvalisusest, toimuvad seminarid kontrollitud tingimustes. See tähendab, et seminaridel osalemiseks tuleb esitada COVID-tõend, kinnitamaks isiku täielikku vaktsineeritust, viiruse läbipõdemist või negatiivset testitulemust. Testitulemuse kehtivus PCR meetodil 72h, antigeeni kiirtest 48h.

Et keegi eemale ei jääks, pakume kohapeal ka kiirtestimise võimalust neile, kel COVID tõendit ei ole või soovivad seda lisaks teha.

KÕIK ON OODATUD!