Väetamine on üks taimekasvatuse keerulisemaid valdkondi. Nii nagu inimesed toituvad selleks, et elus püsida, kasvada, areneda, teevad seda ka taimed. Inimkond on oma toidulaua suhtes üha teadlikum ja teeb enda heaolust lähtudes paremaid valikuid. Põllumajandusega on inimese toidulaual kõige otsesem seos üldse. Yara eesmärk on pakkuda põllumajandustootjale teadlikumaid ja paremaid lahendusi, millega suurendada saaki ning selle kvaliteeti. Anname oma panuse toidu tootjate töösse - kasumlikkust ja efektiivsust tõstes, kuid keskkonda ja loodusvarasid säästes.

Nii kutsume Sind, hea põllumajandustootja, vahemikus 29. oktoober kuni 28. november 2019 üle Eesti toimuvale neljale piirkondlikule seminarile. Eesmärgiks on rääkida taimede, peaasjalikult teraviljade, toitumisvajadustest ja nende katmisest. Lisaks jagame infot erinevate Yara lahenduste kohta, mis aitavad paremini taimede hingeelu mõista. 

Seminaride toimumisajad ja piirkonnad 

29. oktoober - Lääne-Eesti - Registreerimine suletud
Asukoht Kernu mõis.

05. november - Lõuna-Eesti - Registreerimine suletud
Asukoht Sangaste mõisa Ringtall.

19. november - Lääne-Virumaa - Registreerimine suletud
Asukoht Rakvere Aqva SPA.

28. november - Kesk-Eesti
Asukoht Koigi mõis

Seminaripäevad algavad kl 9 kogunemise ja hommikukohviga, jätkuvad tõsisematel teemadel kl 10:00 - 14:30 ning lõppevad hilise lõunasöögiga. 

Et teaksime Sind oodata, on vajalik eelnev registreerimine. 

Seminar
Seminar

Registreerimisvorm

Registreerimine sulgub 4 päeva ennem iga seminari toimumiskuupäeva.

Registreerimisvormi esitamisega kinnitad, et oled tutvunud Yara Privaatsuspoliitikaga ning oled teadlik, mil moel Yara Sinu andmeid töötleb. 

Mida arvasid Sangaste seminaril osalejad?

Mulle väga meeldis! Just ainult Eesti põllumeeste näidete põhjal. Väga hea idee teha 45 min loengud.  
Väga põhjalikult ette valmistatud. Jutt asjakohane ja selge. 
Väga hea praktilise ja teooria kombinatsioon. 
Päeva ülesehitus on väga hea. Saab iga ettekande järel sirutada ja mõtteid kinnistada. Ettekanded on lihtsad, kuid väga kasulikud. 

 

Uuendame seminaride infot jooksvalt - püsi lainel. 
Jätame endale õiguse teha muudatusi ette teatamata.