Yara ImageIT

Yara ImageIT on põllumajanduslik mobiilirakendus lämmastiku omastamise mõõtmiseks taimes kultuurtaimede pildistamise abil. Rakendus annab kasutajale lisaks väetamissoovitusi.

Lae rakendus alla TASUTAGet ImageIT on the App Store

Get CheckIt on Google play

ImageIT for mobile

 

Info ImageIT kohta

Näitades kasutajale, kui palju lämmastikku tuleks põllule optimaalse saagi ja selle kvaliteedi saamiseks anda, annab ImageIT lisaks tagatud kvaliteediga väetamissoovitusi Yara toodetega ning pakub välja teile lähima Yara esindaja kontaktandmed.

Rakendus teeb põllumajandustootja nutitelefonist kõrgtehnoloogilise testri, mis aitab kultuuri toitainetevajadust määrata. ImageIT määrab lämmastiku omastamist, kasutades vastava arvutuse tegemiseks lehestiku pinnalaotust, lehe rohelist värvi ja arvestuslikku koltunud lehtede osakaalu. Rakenduse taga olevaks tehnoloogiaks on terviklik pildianalüüs, kus lehed klassifitseeritakse piksliteks, filtreeritakse välja müra ning pikslid loendatakse. Vaatamata rakenduse selgele eelisele on ImageIT kasutajasõbralik ning selle kasutustingimused ja tehnilised nõudmised seadmele paindlikkud. Selle tundlikkus sõltub paljuski seadme kaamera tüübist ning rakendus töötab madala resolutsiooniga piltidel suurusega 50-200 KB.

Kehva signaaliga piirkondades kogub ImageIT pilte võrguväliselt (offline režiimil) ja saadab need edasi siis, kui seade on taas wifi või 3G levialas.