Yara ImageIT

Yara ImageIT

Yara ImageIT on põllumajanduslik mobiilirakendus lämmastiku omastamise mõõtmiseks taimes kultuurtaimede pildistamise abil. Rakendus annab kasutajale lisaks väetamissoovitusi.

Yara ImageIT


Näitades kasutajale, kui palju lämmastikku tuleks põllule optimaalse saagi ja selle kvaliteedi saamiseks anda, annab ImageIT lisaks tagatud kvaliteediga väetamissoovitusi Yara toodetega ning pakub välja teile lähima Yara esindaja kontaktandmed.

Rakendus teeb põllumajandustootja nutitelefonist kõrgtehnoloogilise testri, mis aitab kultuuri toitainetevajadust määrata. ImageIT määrab lämmastiku omastamist, kasutades vastava arvutuse tegemiseks lehestiku pinnalaotust, lehe rohelist värvi ja arvestuslikku koltunud lehtede osakaalu. Rakenduse taga olevaks tehnoloogiaks on terviklik pildianalüüs, kus lehed klassifitseeritakse piksliteks, filtreeritakse välja müra ning pikslid loendatakse. Vaatamata rakenduse selgele eelisele on ImageIT kasutajasõbralik ning selle kasutustingimused ja tehnilised nõudmised seadmele paindlikkud. Selle tundlikkus sõltub paljuski seadme kaamera tüübist ning rakendus töötab madala resolutsiooniga piltidel suurusega 50-200 KB.

Kehva signaaliga piirkondades kogub ImageIT pilte võrguväliselt (offline režiimil) ja saadab need edasi siis, kui seade on taas wifi või 3G levialas.

Yara ImageIT takendus on kindlates riikides allalaetav IOS, Android ja Windowsi mobiiliseadmetele.

Lae rakendus alla

ImageIT Kui te vaatate seda lehte arvutis, pildistage QR-koodi rakenduse allalaadimiseks oma mobiiliseadmega. Kui vaatate lehte nutiseadmes, saate rakenduse alla laadia allolevale lingile klikates.

NB! Rakendus on saadaval ka eestikeelsena!
  Lae alla iOS seadmele

Lae alla Andrioidile