Yara CheckIT

Yara CheckIT on põllumajanduslik mobiilirakendus, milles oleva fotopanga abil saab põllumajandustootja kiiresti ja lihtsalt võimalikku toitainepuudust kindlaks teha.

Lae rakendus alla TASUTAGet CheckIT on the App Store

Get CheckIt on Google play

CheckIt for ipad

 

Info CheckIT kohta


Kasutajad saavad teha valiku kõrge resolutsiooniga fotode seast, filtreerides neid sümptomite ja viimaste asukoha järgi taimel või määrates sümptomi võimaliku põhjuse. Kui arvatav puudushaigus tuvastatakse, annab rakendus täiendavat infot, kuidas see taime mõjutab, millistel muldade puhul on kalduvus antud puudushaiguse tekkeks ning millistes tigimustes puudus süveneb. CheckIT annab ka väetamissoovitused puudushaiguse ravimiseks, samuti pakub välja tooted, mille kasutamine järgmisel hooajal aitab puudushaigust vältida.

Rakendust on kasutuspirkondadele vastavaks kohandatud, seda nii põllukultuuride kui kasutuskeele osas. CheckIT-d on hoolikalt kavandatud kasutamiseks just maapiirkondades, kus signaal on nõrk. See võimaldab põllumajandustootjal otse põllul ja probleemi juures puudushaigusi diagnoosida ning saada saagikust ja selle kvaliteeti tõstvaid soovitusi. Asukoha määramisel pakub CheckIT lähima Yara esindaja kontaktandmeid.